V čom sa relaxačná masáž odlišuje od klasickej?

Relaxačná masáž v spojení s blahodárnymi účinkami bahna z Mŕtveho mora uvoľňuje a posilňuje celý organizmus. Odstraňuje z kože toxíny a odumreté bunky, povzbudzuje metabolizmus a krvný obeh.


Cieľom relaxačnej masáže je vyvolať stav celkovej relaxácie a hĺbkového uvoľnenia. Je vhodná hlavne pri bolestiach chrbta, ktoré vznikajú každodenným preťažovaním a stresovaním organizmu.

V porovnaní s klasickou masážou je jemnejšia. Relaxačná masáž pomáha nielen pri uvoľnení svalov, ale aj mysle. Používajú sa pri nej rôzne dotyky, trenie, systematické hladenie a tlaky, ktoré sú aplikované plynule po celom chrbte.


Na záver sa na chrbát aplikuje nahriate bahno z Mŕtveho mora, ktoré uvoľňuje bolesť chrbta, otvára póry a minerály tak lepšie prestupujú do kože.


Je to prípravok 100% prírodného pôvodu a pochádza z hlbín Mŕtveho mora, ktorý má unikátne zloženie vďaka ktorému je veľmi bohaté na íl, soli a minerály. Obsah minerálnych látok a stopových prvkov podporuje organizmus vo vylučovacom procese.

Aktivuje sa prekrvenie a regeneračné sily organizmu.


Po nanesení bahenného zábalu sa ošetrená čast tela zabalí do fólie a prikryje zohriatym uterákom na ktorý sa poukladajú nahriate lávové kameňe. Následne sa celé telo prikryje dekou.

Lávové kamene harmonizujú ľudské telo, odoberajú mu negatívnu energiu a eliminujú bolesť v svaloch. Nahriate lávové kamene postupne uvoľnujú teplo, pôsobia hĺbkovo a prinášajú tak komplexné uvoľnenie.

Táto procedúra priaznivo pôsobí proti stresu, depresii a únave. Je preto veľmi účinná nielen pri uvoľnení svalov, ale aj mysle.

64 views