Medová masáž ako ju nepoznáte

Medová masáž nielen vyhladí a zjemní vašu pokožku, ale predovšetkým z nej doslova vycucne toxíny, vyčistí zanesené póry a prekrví ju. Je vynikajúcou detoxikačnou a ozdravnou metódou, ktorá zanechá v človeku pocit ľahkosti, čistoty a osvieženia.


Medová masáž je kombináciou blahodarných účinkov medu a kompresných hmatov maséra. Ide o veľmi starú a osvedčenú ozdravnú metódu, ktorá odstraňuje toxicitu z liekov, potravín a vplyvu životného prostredia. Sú to usadeniny, ktoré sa nahromadia v tkanivách, pretože ich telo nevie dostatočne vylúčiť vlastnými procesmi.


Pred masážou vám masérka chrbát ošetrí peelingom z himalájskej soli a zbaví vás tak odumretej kože.

Peeling veľmi dobre pôsobí na tok miazgy, tým naštartujeme odbúravanie škodlivých látok. Spolu s jemnou masážou stimuluje krvný aj lymfatický obeh.


Peeling sa následne krúživými pohybmi jemne zmyje nahriatym uterákom. Vďaka teplu sa póry viac otvoria, aby potom med lepšie prenikol do pokožky. Med obsahuje dôležité minerálne látky a stopové prvky, ktoré sa počas masáže cez pokožku dostávajú do tela.


Na samotnú masáž sa používa nahriaty med tak, aby pre vás bola procedúra príjemná.


Medová masáž je technika rúk, ktorá v spojení s medom pôsobí ako vysávanie, pumpovanie, táto technika aktivuje vylučovanie toxínov. Med postupne mení konzistenciu podľa toho, ako veľmi je vaše telo zanesené toxínmi. Ku koncu sa môže premeniť na bielo šedú hmotu.


Možno by ste to nečakali, ale medová masáž vám pomôže s chudnutím. Med doplní svalom potrebné minerály a naštartuje spaľovanie tukov.


Po masáži sa budete cítiť príjemne, uvoľnene, ale aj mierne unavene. Nenechajte sa vydesiť tým, keď sa u vás objaví bolesť hlavy. Zvýšte preto dávku tekutín a urobte si čas na odpočinok a kľudový režim.


Je to znak toho, že vaše telo sa čistí a škodlivé látky odchádzajú z tela von. Telo každého človeka však môže reagovať trochu inak. Po medovej masáži zostane koža hladká a krásne jemná, navyše vonia sladko ako med.


Po medovej masáži sa telo detoxikuje ešte nasledujúcich 24 hodín, preto nie je vhodné používať na masírovanú časť žiadne chemické kozmetické prípravky.17 views